Egzoz Gazı Emisyon Ölüçümü

Yalova ve çevre bölgesinde Yetkili Egzoz Gazı Emisyon Ölüçüm İstasyonuyuz. Egzoz emisyon ölçümü, çevre kirliliğine insan ve diğer canlıların sağlıklarını tehdit edici durumları yaratmamak aynı zamanda aracınızında daha sağlıklı olması için titizlikle yapılan ölçüm ve araç muayenesidir. Yetkili egzoz emisyon ölçümü istasyonlarını tercih etmeniz, araç sağlığınız için oldukça önemlidir.

Her marka araca emisyon pulu verilir.

Egzoz gazı kirleticilerinin azaltılmasını sağlama amacı esas alınarak yapılan bu ölçümler, belirlenen zaman aralıklarında muhakkak yaptırılarak, emisyon pulu alınmalıdır.Gross Egzost Yalova yetkili egzoz emisyon ölçümü istasyonu, her marka aracın muayanesini yaparak, her marka araca emisyon pulu vermektedir. Egzoz emisyon ölçümü sonucunda, ölçümü onaylayan resmi belgelerinizi almayı unutmamanız da, herhangi bir kontrol de evraklarınızı tam olarak sunmanız açısından önem arz eden bir durumdur.

Egzoz Emisyon Ölçümü Nedir ?
- Aracın ateşleme sistemi kontrolden geçirilir.
- Aracın yakıtı kontrol edilir.
- Aracın karbondioksit salınımı kontrol edilir.
- Aracın komple egzoz sistemi kontrol edilerek kaçak olup olmadığı kontrol edilir.

GROSS Egzost - Egzoz Emisyon Ölçüm Yetkili İstasyonu Yalova
dpf dizel partikül filtresi temizleme çözüm bizdedpf dizel partikül filtresi temizleme sistemi

GROSS Egzost San. Tic. Ltd. Şti.


Firmamız 1983 yılında egzost servisi olarak işe başlamıştır. Yıllar içerisinde belirli müşteri potansiyeline ulaşarak 1990 yılında yeni makine parkı oluşturmuş, seri egzost üretimine başlamıştır. Sanayi ve ticaret alanında üretim odaklı hizmet vermektedir.    Devamı